BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 MART İSTİKLÂL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü programı Vali Vekilimiz Sayın Ahmet MAİLOĞLU ve protokol üyelerinin katılımları gerçekleştirildi. MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen program, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşımızın Söylenmesi ile başladı. Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile devam eden programda, Öğrenci İsmail Görkem GÜNAY tarafından Kur'an-ı Kerim okundu. Sosyal Bilimler Lisesi Okul Müdürü Sayın Mücahit KILINÇ'ın konuşması ile devam eden programda Burdur Milletvekili Sayın Bayram ÖZÇELİK ve Vali V. Sayın Ahmet MAİLOĞLU hitaplarını gerçekleştirdi. Ödül Töreninin ardından Sosyal Bilimler Lisesi tarafından hazırlanan şiirler, müzik dinletisi ve Oratoryo Gösterisi sunuldu. 12 Mart kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali V. Sayın Ahmet MAİLOĞLU, Milletvekili Sayın Bayram ÖZÇELİK, Garnizon ve Zırhlı Birlikler Eğitim Alay Komutanı Sayın Kd. Alb. Serdar Erkan ERGİL ve Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun ERCENGİZ tarafından verildi.![12 MART İSTİKLÂL MARŞI'NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/www/images/mansetresim.png)