BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 Öğretim Yılı Yaz Okulu
![2018-2019 Öğretim Yılı Yaz Okulu](/meb_iys_dosyalar/2019_05/30105420_Yaz_Okulu_AfiY_2019.jpg)
Öğrencilerimizin Yaz Tatilinde eğlenerek öğrenebilecekleri Yaz Okulu bu yıl 17 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokullarında yapılacaktır.
Başvurular 10-14 Haziran 2019 tarihleri arasında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu müdürlüklerinden yapılabilecektir.