BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı
![2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2020_09/14103310_IMG_20200914_103354_943.jpg)
2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı , Cumhuriyet Meydanında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz çelenginin konulması ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY ile Şube müdürleri ve okul Müdürlerinn de katıldığı program , saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından sona erdi.