BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Eğitim Öğretim yılı taşımalı eğitim hazırlık toplantısı
![2020-2021 Eğitim Öğretim yılı taşımalı eğitim hazırlık toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/17153236_photo_2020-03-17_13-22-29.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile telekonferans yöntemi yoluyla, 2020/2021 Eğitim Öğretim yılı öğrenci taşıma kapsamına alınacak yerleşim birimlerini ve okullar ile ilgili il/ilçe planlama komisyonları tarafından hazırlanan raporları değerlendirmek amacıyla toplantı gerçekleştirdi.