BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında Toplum Yararına Program (TYP) temizlik personeli alımı kapsamında başvuran katılımcılardan evrak incelemesi sonucunda Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursuna katılacakların listesi
![2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında Toplum Yararına Program (TYP) temizlik personeli alımı kapsamında başvuran katılımcılardan evrak incelemesi sonucunda Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursuna katılacakların listesi](/www/images/mansetresim.png)
Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu 27-28/09/2021 tarihlerinde 09:00-17:00 saatlerinde Merkez Abdi Özeren İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonunda yapılacak olup, kursa katılım zorunludur. Kursa katılmayanlar programa başlatılmayacaktır.
Kursa katılacakların listesi için tıklayınız.