BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İl Finalleri
![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İl Finalleri](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10155912_4.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Muhammed ÖZDEMİRCİ, Bakanlığımız ile Turkiye Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonu arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası il finallerinde dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini takdim etti.