BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşku İle Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilimizde büyük bir coşku ile kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Büyük Bir Coşku İle Kutlandı

Şeker Ortaokulu bahçesinde gerçekleştirilen kutlama programına Valimiz Sayın Ali Arslantaş, Garnizon Komutanı Sayın Albay Yavuz Çankaya, Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Osman Kara, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Hacı Süleyman Arslan, İl Emniyet Müdürü Sayın Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Sayın Albay Mustafa Güder, MAKÜ Rektörü Sayın Adem Korkmaz, Baro Başkanı Sayın Ramazan Gedik, Vali Yardımcımız Sayın İbrahim Özkan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman ile öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldı.

Kutlama Programı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşının okunmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nesrin Kakırman ' ın konuşmaları ile devam etti. Şeker Ortaokulu öğrencilerimizin hazırladığı oratoryo gösterisi ve Abdi Özeren İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizin Mehter takımı gösterilerinden sonra resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri verildi. Program sonunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 102'inci yılı dolayısıyla 102 balon protokol üyeleri ve öğrencilerimiz tarafından gökyüzüne bırakıldı.  

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.