BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım haftasında Ankara'da İlimizi temsil eden Figen Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'ı ziyaret etti.
![24 Kasım haftasında Ankara'da İlimizi temsil eden Figen Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'ı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/03190910_IMG_20191203_191024.jpg)
24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü Haftası kapsamında Ankara'da 81 ilden 81 fark yaratan başarılı öğretmenin davet edildiği programa Burdur temsilci öğretmen olarak katılan Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu Müdür Yardımcısı Figen Çalışkan , Eğİl Milliitim Müdürü Emre Çay'ı ziyaret ederek öğrencilerimiz tarafından dokunan Türk Bayrağı motifli halıyı hediye ettiler.