BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

6. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Elemeleri

6. Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmaları Bölge Elemeleri

6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge finali Burdur Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliğinde 02 Mayıs 2015 tarihinde saat 09:30’da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans Salonunda; Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretim Genel Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Hacı Osman KILIÇ, Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, İl Müftüsü Hıdır BAYRAK, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kırşehir, Konya, Karaman, Antalya, Burdur, Isparta ve Afyon İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin katıldığı yarışmada;


Arapça Bilgi yarışması Birincisi Konya Selçuk Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, 
Arapça Şiir yarışması Birincisi Isparta Yalvaç Anadolu İmam Hatip Lisesi,
Arapça Metin canlandırma Birincisi Konya Selçuk Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.

 

6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri6. Arapça Bilgi ve Etkinlik yarışmaları bölge elemeleri

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.