BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
7 Gün 7 Konu 7 Denetim mottosu ile bir hafta boyunca uygulanacak olan Covid-19 Denetimleri
![7 Gün 7 Konu 7 Denetim mottosu ile bir hafta boyunca uygulanacak olan Covid-19 Denetimleri](/meb_iys_dosyalar/2020_10/21100753_photo_2020-10-21_10-03-29_2.jpg)
7 Gün 7 Konu 7 Denetim mottosu ile 19 Ekim Pazartesiden itibaren bir hafta boyunca uygulanacak olan Corona virüs denetimlerinin salı günkü konusu " her türlü toplu taşıma araçlarının ( okul servisleri dahil) denetlenmesi" olarak belirlenmiştir. İlgili genelge doğrultusunda İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri , İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve taşımalı okullarımızın idarecilerinin katılımı ile kapsamlı servis denetimi gerçekleştirildi.