BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(ACİL) Tüm Okullarımızın Dikkatine (Fatih Projesi Etkileşimli Tahta İhtiyacı)

Bilindiği üzere Fatih Projesi 1. Faz etkileşimli tahta kurumları tamamlandı, 2. faz etkileşimli tahta kurulumları devam etmektedir. Bu bağlamda il geneli tüm okullarımızın etkileşimli tahta ihtiyacı tespiti Bakanlığımızca istenmektedir. Okullarımızın bildirecekleri etkileşimli tahta ihtiyaçlarına istinaden 3.faz etkileşimli tahta kurulacak okullarımız tespit edilecektir.

Bundan dolayı;

Ekteki "etkileşimli tahta kurulumu yapılacak/yapılmayacak alanları" gösterir belge dikkatlice incelenerek BURBİS (http://burdur.meb.gov.tr/burbis)  adresindeki "Fatih Projesi ve Bilişim Altyapısı"  modülüne TÜM OKULLARIMIZIN etkileşimli tahta ihtiyacı sayısını girmeleri gerekmektedir. Daha önceden okuluna tahta kurulumu yapılmış olan okullarımız da aynı modüle etkileşimli tahta ihtiyacı sayısını gireceklerdir.

Ayrıca tahta kurulumu, ağ altyapı kurulumu gibi Fatih Projesinin diğer bileşenleri ile ilgili daha sağlıklı iletişim ve planlama yapılabilmesi için aynı modülde (Fatih Projesi ve Bilişim Altyapısı Modülü) bulunan  "Genel bilgiler, İdareci bilgileri, Diğer bilişim donanımı bilgileri" bölümlerinin de  eksik veya yanlış bilgilerin tamamlanması ve düzeltilmesi gerekmektedir.

 

EK - ET KURULACAK ALANLAR

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.