BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Alparslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezi´nden "TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projesi" Bilgilendirme Ziyareti
![Alparslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezi´nden "TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projesi" Bilgilendirme Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_01/12151951_DSC_0107.jpg)
Burdur Alparslan Ali Can Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Yardımcısı Tuncay SAKAR, Projenin Yöneticisi Matematik Öğretmeni Ayşe ŞİMŞEK, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Melek ÇAKICI ve TÜBİTAK İl Koordinatörü Suzan ŞİMŞEK; İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut BAYRAM ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman ÇAKICI´yı ziyaret ederek,"TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Projesi" ile ilgili bilgi verdiler.