Aşağı Müslümler Köyü´nde 23 Nisan
![Aşağı Müslümler Köyü´nde 23 Nisan](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24082732_img_9898.jpg)
23 Nisan Kutlamaları, Düğer ilkokul ve ortaokulu´na taşımalı eğitim yapan köylerimizden Aşağı Müslümler Köyü´nde bir gün önce yapıldı. Kutlamalara Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Hüseyin ÇETİNKAYA , Maarif Müfettişleri Başkan Yrd. Mustafa Kemal ÇEKİN, Şube Müdürleri ve vatandaşlarımız katıldı. Programda konuşma, şiir, gösteri, yarışma ve halk oyunları gösterileri yer aldı. Program köy muhtarlığının ikramları ile sona erdi.