BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aziziye Şehit Orhan Ayan Ortaokulu Bilim Olimpiyatlarında
![Aziziye Şehit Orhan Ayan Ortaokulu Bilim Olimpiyatlarında](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_23091249_ayakap.jpg)
İlimiz okullarından Şehit Orhan Ayan Ortaokulu 6. sınıf öğrencilerinden Fatih Kerem ÖLMEZ´in hazırladığı "AYAKAPI" projesi Türk Dünyası Bilim Olimpiyatlarında finalist olmaya hak kazanmıştır. 24-25 Aralık 2015 Tarihlerinde Eskişehir´de yapılacak olan olimpiyatlarda ilimizi temsil edecek öğrencimize, öğretmenlerine ve okul idarecilerine Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılar dileriz.
AyaKapı Projesi:
"Artık; kapı daha farklı, ayakkabılar içinde saklı"