BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKA 2022 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI BAŞARILI BAŞVURU SAHİPLERİNİ AÇIKLADI
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı Birinci Dönem Başarılı Olan Başvuru Sahipleri Açıklandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başvuru yapılan "PCM BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLEREK PROJE YAZIM KAPASİTESİNİ ARTTIRMA" Projemiz Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı 2022 1. Dönem Teknik Destek programı kapsamında başarılı bulundu. Proje kapsamında Merkez ve 10 ilçemizden alınacak ikişer temsilci ile oluşturulacak proje yazma ekibine, PCM Eğitimi verilerek verilecek. 6 ay sürecek projemizle beraber eğitim alan proje ekibi bulundukları merkez ve ilçede yaygınlaştırma çalışmaları yapacaklar. BAKA ile yapılacak sözleşmenin ardından ikinci bir duyuru ile proje eğitimi alacak personel/öğretmenler için başvurular, kurumumuz ARGE BAKA sorumlularımız tarafından yapılacaktır. İlimize ve tüm eğitim paydaşlarımıza hayırlı olsun.![BAKA 2022 YILI TEKNİK DESTEK PROGRAMI BAŞARILI BAŞVURU SAHİPLERİNİ AÇIKLADI](/meb_iys_dosyalar/2022_03/24115336_photo_2022-03-24_11-54-25.jpg)