BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
![Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/04191448_IMG_20191104_191332_654.jpg)
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında Vali Hasan Şıldak başkanlığında merkez okul müdürleri , rehber öğretmenler ve okul Bigep sorumlularına yönelik değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay 'ın sunumlarıyla gerçekleştirilen toplantı sonunda okul müdürleri , rehber öğretmenler ve bigep sorumluları dinlenip fikir alışverişinde bulunuldu.