BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Beni Dinler misiniz?" Projesi kapsamında Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu öğrencilerimizin katılımı ile mektup atım programı gerçekleştirildi.
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31160631_1.jpg)
Burdur İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, PTT Başmüdürlüğü ve Yeşilay Burdur Şubesi tarafından ortaklaşa yürütülen " Beni Dinler misiniz?" Projesi kapsamında Toki Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu öğrencilerimizin katılımı ile mektup atım programı gerçekleştirildi.