BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİGEP Kapsamında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Ağlasun İlçemizde Yapıldı.
![BİGEP Kapsamında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Ağlasun İlçemizde Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/06213042_photo_2020-02-06_21-27-36_5.jpg)
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi kapsamında Eğitim Değerlendirme Toplantısı Ağlasun ilçemizde Vali Hasan ŞILDAK başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY'ın sunumlarıyla , ilçe Kaymakamları ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Program çerçevesinde okul ve Halk Eğitim Merkezi ziyaretlerinin ardından ilçede görev yapan öğretmenlerimizle bir araya gelinerek proje hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.