Bölge Sınav Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı
![Bölge Sınav Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_20165644_20150320_143950.jpg)
22 Mart 2015 Pazar günü BİLSEM (Bilim ve Sanat Merkezi) MTSK (Motorlu Taşıt Sürücü Kursları) ve Açıköğretim Ortaokulu 2. Dönem sınavları yapılacak olması nedeniyle Bölge Sınav Yürütme Komisyonu - Bina Sınav Komisyonları ve İl Temsilcileri ile birlikte Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde İl Millî Eğitim Müdür Vekili Süleyman ÇAKICI ve ilimiz Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN´ ın katılımıyla toplantı yapılmıştır.
Sınava girecek olan öğrencilerimize ve kursiyerlerimize başarılar dileriz.