BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, "GastroANTALYA Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması" yarışmasında hem kupa hem de madalyalar aldılar.

17 Kasım 2022 tarihinde yapılan yarışmalarda;JP1-Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Balık KategorisindeAsude Naz GÜMÜŞ, Sudenaz ZORLU, Hatice DERİNDERE "Gümüş Madalya"Gülşen ÖLMEZ "Bronz Madalya"JP2-Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Restoran Tatlı Tabağı KategorisindeBetül GENCAN, Zeynep GÜL "Altın Madalya"Zekiyenur ÖĞDEM, Gülsüm EV, Ayşenur ÖZKÜ "Gümüş Madalya"Rabianur ÜSTÜNDAĞ "Bronz Madalya"JP3 - Lise Düzeyi Okulları Öğrenci Aşçı Makarna KategorisindeMelisa SEKMEN Altın Madalya"Ayşe ALTUNIŞIK "Gümüş Madalya"JP11 - Yılın En İyi Lisesi Kategorisine 3'er öğrenciden oluşan 4 ekip yarışmaya katılmıştır.Asude Naz GÜMÜŞ, Hatice DERİNDERE, Ayşenur GÖKOĞLU "Yılın En İyi Lisesi" olarak yarışmaya 9 Lise arasında 0,83 puan farkı ile 2.liğe layık görülerek Kupa???? ile ödüllendirilmiştir.Aynı öğrencilerimiz Ekip olarak "Altın Madalya" kazanmışlardır.Ekip olarak Emine Nur ARI, Gülsüm ASAN, Ayşenur ÖZKÜ "Gümüş Madalya"Hatice ÖZKAN, Emine Ezgü SEZGİN, Bahriye GÜNDÜZ "Bronz Madalya" kazanmışlardır.Yine Ekip Kategorisinde Betül PEKER, Zeynep AYTAÇ, Zekiye Nur ÖĞDEM Yarışma Katılım Diploması almışlardır.JP12 - Pratik Gençler Pizza ve Pide KategorisindeAyşenur GÖKOĞLU "Altın Madalya" kazanmıştır.Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz,

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.