BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bucak Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretimde öncü olmaya devam ediyor
Milli Eğitim Bakanlığımız ile Gençlik ve Spor Bakanlığının birlikte yürüttüğü ve Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde Bucak Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Metal Teknolojisi Alanı Öğretmen ve Öğrencileri tarafından Basketbol Potaları ve Masa Tenisi Masaları imal edilerek okullara gönderiliyor. İmalatı biten masa ve potalar, ilimizdeki "Bucak Kocaaliler İlkokulu, Bucak Karapınar Köyü İlkokulu, Bucak Çamlıca İlkokulu, Çavdır Bayır İlkokulu, Çavdır Kozağaç İlkokulu, Çeltikçi Bağsaray Ünal Gürhan Ekiz İlkokulu, Gölhisar Merkez İlkokulu, Gölhisar Yeşildere İlkokulu, Gölhisar Konak Ortaokulu ve Karamanlı Nimet Güvener İlkokulu'na" teslim edildi.![Bucak Organize Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üretimde öncü olmaya devam ediyor](/meb_iys_dosyalar/2022_10/26100308_photo_2022-10-26_10-03-20.jpg)