BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Özkan GÜRDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY' a veda ziyareti gerçekleştirdi.
![Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Özkan GÜRDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY' a veda ziyareti gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/04185207_20210604_185049.jpg)
Hâkimler ve Savcılar Kurulunun kararnamesi ile İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili olan, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Dr. Özkan GÜRDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY' a veda ziyareti gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Başsavcısına yeni görev yerinde başarılar dileyerek hediye takdim etti.