BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Burdur Lisesi´nden Kermes
![Burdur Lisesi´nden Kermes](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24142138_sam_1976.jpg)
Burdur Lisesi Okul Aile Birliğinin öğrenci, velilerle kaynaşma, dayanışma ve okula katkı sağlama amacıyla 16/04/2015 Perşembe günü okul bahçesinde düzenlemiş olduğu kermesin açılışı Sayın Hanımefendi Nesibe KÜRKLÜ tarafından yapıldı. Kermese ayrıca Garnizon komutanının eşi Sayın Özgül KOCA, Vali Yardımcıları, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN , Milli Eğitim Şube Müdürü Fatma ÖZDOĞAN ile vatandaşlarımız katıldı.