Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Etkinliği
![Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24143329_img_0076.jpg)
Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Haftası etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Hüseyin ÇETİNKAYA , Maarif Müfettişleri Başkan Yrd. Mustafa Kemal ÇEKİN ve Şube Müdürleri de katıldı. Peygamber Efendimiz i bir kez daha anmak için toplanılan etkinlik İstiklâl Marşı ile başladı. Öğrencilerimizin hazırladığı konuşma, şiir ve hadisler ilgiyle dinlendi. Program sonunda misafirlere ve öğrencilere ikramda bulunuldu.