BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Etkinliği

Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Etkinliği

Burdur Spor Lisesi´nde Kutlu Doğum Haftası  etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Maarif Müfettişleri Başkanı Mustafa ÖZDOĞAN, İl Milli Eğitim Müdür Yrd. Hüseyin ÇETİNKAYA , Maarif Müfettişleri Başkan Yrd. Mustafa Kemal ÇEKİN ve Şube Müdürleri de katıldı. Peygamber Efendimiz i bir kez daha anmak için toplanılan etkinlik İstiklâl Marşı ile başladı. Öğrencilerimizin hazırladığı konuşma, şiir ve hadisler ilgiyle dinlendi. Program sonunda misafirlere ve öğrencilere ikramda bulunuldu.

Burdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum HaftasıBurdur Spor Lisesinde Kutlu Doğum Haftası

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.