BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Burdur Valisi 12.Sınıf Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu.
![Burdur Valisi 12.Sınıf Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_07200707_7.jpg)
Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ, Göller Yöresi Anadolu Lisesi 12. Sınıf Öğrencileri ile 13 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi kahvaltılı moral-motivasyon programında bir araya geldi.
Göller Yöresi Anadolu Lisesi Okulu tarafından Taş Oda´da düzenlenen programa Vali Hasan KÜRKLÜ başta olmak üzere, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Göller Yöresi Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Yöneticileri, öğretmenleri ve YGS sınavına girecek 70 öğrenci katıldı.