BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇOGEP Projesi Açılış Toplantısı
![ÇOGEP Projesi Açılış Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_03102115_haber0.jpg)
Burdur Valiliği,Burdur Emniyet Müdürlüğü,Burdur Belediyesi ,Burdur İl Milli eğitim Müdürlüğü,Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ortaklığında hazırlanan "ÇOGEP Geleceğiniz ,geleceğimizdir" projesi protokolü 02.03.2016 tarihinde imzalanarak hayata geçirildi.Proje kapsamında Z Kütüphane yapılacak olan Türk Hava Kurumu Ortaokulu ve İstiklal Ortaokulu öğrencileri açılış toplantısına katıldı.