BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kenti Burdur’da Satranç Hamlesi

Eğitim Kenti Burdur’da Satranç Hamlesi

"Eğitim Kenti Burdur’da Satranç Hamlesi" projesi kapsamında bugüne kadar 117 öğretmenimiz  1. Kademe Satranç Antrenörü yetiştirme kursunu başarı ile tamamladı. Yine proje kapsamında Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Türkiye İş Bankası Sponsorluğunda Kurslara katılan öğretmenlerimizin görevli olduğu 8 okulumuza, 10 adet satranç takımı, 1 adet satranç eğitim panosu ve satranç eğitim kitapları gönderildi. Temsili olarak Türkiye Yardımsevenler Derneği İlkokulu ve Ortaokulunda açılan satranç sınıfının açılış töreni ve 1. kademe antrenörlük kursunu başarı ile tamamlayan öğretmenere sertifika töreni düzenlendi. Törene Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ, Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye Satranç Federasyonu Yetkilisi Serdar BAŞGÜL, Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet SANCAR, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Şükrü ŞENER ile Türkiye İş Bankası Şube Müdürü Hikmet KEKLİK katıldı.

Eğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç HamlesiEğitim Kenti Burdurda Satranç Hamlesi

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.