BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EYFOR-10 çalıştayına katılan öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'a bilgilendirme ziyareti.
![EYFOR-10 çalıştayına katılan öğretmenlerden İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'a bilgilendirme ziyareti.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/14134007_IMG_20191114_132649.jpg)
Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği EYUDER ile Çukurova Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen 10.Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu EYFOR-10 çalıştayına katılan Özboyacı İlkokulu Müdür Yardımcısı Cennet Aksu ve Kemal Solmaz Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Seher Çuğ Çalıştay hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay'a bilgilendirmede bulundular.