BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hemşireler Haftası Kutlama Programı
![Hemşireler Haftası Kutlama Programı](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_21114247_img_1561.jpg)
Burdur İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Burdur Öğretmenevi N.M.N. Velicangil Kültür Merkezinde Hemşireler Haftası Kutlama Programı düzenlendi. Yapılan etkinliğe Burdur Valisi Hasan KÜRKLÜ, , Burdur Millet Vekili Bayram ÖZÇELİK, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun ERCENGİZ, İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Hüseyin ÇETİNKAYA, İl Müdürleri, vatandaşlarımız ve öğrenciler katıldı.