BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Geneli Okuma - Yazma Seferberliği Toplantısı Gerçekleştirildi
![İl Geneli Okuma - Yazma Seferberliği Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2018_02/09144907_DSC_0825.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri ve halk eğitim müdürlerinin katımıyla İl Geneli Okuma-Yazma Seferberliği Toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıda seferberlik kapsamında okuma yazma bilmeyen vatandaşların kurslara katılımları sağlanarak okuryazar hale getirilmesi, bu kapsamda gerekli çalışmalar başlatılıp duyuların yapılması,okuryazarlık kurslarının bir an önce açılması kararları alınmıştır.