BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUHAMMED ÖZDEMİRCİ, MERKEZ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUHAMMED ÖZDEMİRCİ, MERKEZ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİMİZ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/02162827_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Muhammed ÖZDEMİRCİ, merkez okul ve kurum müdürlerimizin katılımları ile başta Bakanlığımızın yürüttüğü eğitim politikaları ile kamuoyunun görüş ve önerilerine sunulan yeni öğretim programı taslağının görüşüldüğü değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.