BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman ÇAKICI Müdürlüğümüz Personeli ile Bayramlaştı
![İl Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman ÇAKICI Müdürlüğümüz Personeli ile Bayramlaştı](/meb_iys_dosyalar/2018_09/03095429_DSC_0406.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Süleyman ÇAKICI müdürlüğümüz personeli ile bayramlaştı.Bayramlaşmaya müdürlüğümüz biriminlerinde çalışan tüm personelimiz katıldı.Bayramlaşma törenine Burdur Milletvekili Bayram ÖZÇELİK bayramlaşma törenimize katılarak tüm personelimizin bayramını kutladı.