BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay Ağlasun İlçemizi ziyaret ederek temaslarda bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay Ağlasun İlçemizi ziyaret ederek temaslarda bulundu](/meb_iys_dosyalar/2019_11/16073933_IMG_20191116_073830.jpg)
İlk olarak okul müdürlerimizle toplantı yapan Çay, daha sonra İlçe Kaymakamı Tanju Çanakcıoğlu'nu ziyaret etti ve ardından Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy 'a iade-i ziyaret bulundu. Ağlasun İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinde, Şehit Bayram Yeşil Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Yunus Emre Ortaokulunda Öğretmen ve Öğrencilerimizle bir araya geldikten sonra ziyareti sona erdi.
![16-11-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_11/k_16074056_IMG_20191116_073842.jpg)
![16-11-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_11/k_16074059_IMG_20191116_073838.jpg)
![16-11-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_11/k_16074101_IMG_20191116_073834.jpg)