BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Gölhisar ilçemizde temaslarla bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Gölhisar ilçemizde temaslarla bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/10182353_IMG_20200210_182322_660.jpg)
2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde BİGEP kapsamında Gölhisar Kaymakamlığı öncülüğünde , Gölhisar Belediyesi katkılarıyla , İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde 4. Gölhisar Kitap Fuarının açılışını gerçekleştiren ÇAY, Yusufça İlkokulu ve Ortaokulu öğrencisi ve öğretmenleriyle bir araya geldi.