BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Halk Eğitim Merkezlerinde incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Halk Eğitim Merkezlerinde incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/08191453_IMG_20191008_191244_371.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi ve Hacı Rahmi Sultan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde kurslarla ilgili incelemelerde bulundu. Kursiyer öğrencilerle de sohbet eden Çay , mevcut kurslar ve açılması planlanan kurslarla ilgili değerlendirmeler yaptı.