BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret etti.
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_05/17203454_20210517_203336.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, bugün itibari ile yüzyüze eğitim faaliyetlerine devam eden Özel Eğitim İlkokulu/Ortaokulu ziyaret etti. Sınıfları dolaşarak öğrencilerimiz ile yakından ilgilenen Müdürümüz, okulda devam eden Eğitim-Öğretim faaliyetleri, salgın tedbirleri ve öğrencilerin durumları hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgi aldı.