BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Ortaokulu'na öğrenci kabul sınavında incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Ortaokulu'na öğrenci kabul sınavında incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/03120649_E28cXh_XwAIkcyw.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Ortaokulu'na öğrenci alımı için gerçekleştirilen sınavda incelemelerde bulundu.