BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, yapımı devam eden Çatağıl İlkokulu Ek Bina inşaatında incelemelerde bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, yapımı devam eden Çatağıl İlkokulu Ek Bina inşaatında incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/03181943_IMG_20200903_181933_695.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY, yapımı devam eden, Temel Egitim Yapım Programında yer alan ve yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından temeli atılan 4 derslikli ( ikmal inşaat) Merkez Çatağıl İlkokulu Ek Bina da yapılan çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.