BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya, Okullarımızın eğitim ve öğretime hazırlık durumlarının değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen çevrimiçi toplantıya katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya, Okullarımızın eğitim ve öğretime hazırlık durumlarının değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen çevrimiçi toplantıya katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/27164803_E7TV_KXWUAU1gSR.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un başkanlığında, 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında, "0kulum Temiz" belgelendirme faaliyetleri ile okullarımızın sağlık-hijyen şartları açısından eğitim ve öğretime hazırlık durumlarının değerlendirilmesi amacıyla İl Milli Müdürlerinin katılımları ile çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi.