BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Erdem KAYA, uyum haftasında 1.sınıfa başlayan öğrencilerle bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürü Erdem KAYA, uyum haftasında 1.sınıfa başlayan öğrencilerle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/02220446_20210902_220411.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdem KAYA, Gazi İlkokulu'nu ziyaret ederek uyum haftası dolayısıyla okulda bulunan 1. sınıf öğrencilerimizle bir araya geldi. Geleceğin teminatı, milletimizin en değerli varlığı olan çocuklarımızın; vatanına ve milletine hayırlı birey olarak yetiştirilmelerinde emeği geçen öğretmenlerimize, ve tüm eğitim paydaşlarına teşekkür eden müdürümüz ,2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının milletimize hayırlı olması temennisinde bulunup ziyaretini sonlandırdı.