BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ ın Karamanlı ve Kemer İlçe Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ ın Karamanlı ve Kemer İlçe Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Karamanlı KaymakamıYusuf ALTUN´u, Kemer Kaymakamı Mustafa AKIN´ı ve Kemer Belediye Başkanı Durmuş ERDEM´i makamlarında ziyaret etti. Daha sonra ilçe okullarını da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ayrıca Kemer Çok Programlı Anadolu Lisesinde Kemer Kaymakamı Mustafa AKIN, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, Kemer Belediye Başkanı Durmuş ERDEM ve Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÖVEN´in de katıldığı etkinlikte öğrencilere tabletleri dağıtıldı.

Karamanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer ZiyaretleriKaramanlı kemer Ziyaretleri

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.