BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Yazıköy İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti
![İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Yazıköy İlkokulu ve Ortaokulu´nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_23165756_img_1994.jpg)
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Yazıköy İlkokulu ve Ortaokulu´nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Okul İdaresi ve öğretmenleriyle bir araya gelerek, okulla ilgili bilgi alıp, öğretmenlerle sohbet etti ve öğretmenlerin isteklerini dinledi.