BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Yazıköy Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu
![İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM Yazıköy Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2017_12/01152524_20171129_102511.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM İlimiz merkez Yazıköy İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek, zeka oyunları sınıfının oluşturulmasında göstermiş oldukları gayret ve çabaları ve ‘öğretmenim misafirim ‘projesinin uygulanmasındaki özverili çalışmaları nedeniyle okul öğretmen ve çalışanlarına teşekkür belgelerini verdi.