BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın Ağlasun, Bucak İlçelerini Ziyareti
![İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM´ın Ağlasun, Bucak İlçelerini Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_15094246_img20151014wa0010.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut BAYRAM, İlçe ziyaretleri kapsamında Ağlasun ve Bucak ilçelerinde incelemelerde bulundu. Ağlasun Kaymakamı Taner BOLAT´ı makamında ziyaret ettikten sonra Ağlasun ve Bucak´taki okullarda okul yöneticilerinden ve öğretmenlerden çalışmaları hakkında bilgi alarak denetledi.