İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUHAMMED ÖZDEMİRCİ, YAPIMLARI DEVAM EDEN OKUL VE KURUMLARIMIZDA İNCELEMEDE BULUNDU
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MUHAMMED ÖZDEMİRCİ, YAPIMLARI DEVAM EDEN OKUL VE KURUMLARIMIZDA İNCELEMEDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2024_04/03002211_manset2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammed ÖZDEMİRCİ, öncelikle çok yakında hizmet vermeye başlayacak olan Öğretmenevi Ek Hizmet Binasında incelemelerde bulundu. Daha sonra Yık-Yap kapsamında yapımı devam eden 16 derslikli Vali Dr. Süleyman OĞUZ İlkokulu inşaatında, Merkez Kayışzade Hafız Osman Ortaokulu inşaatında,Özgür Mahallesi'nde yapımı devam eden 6 derslikli Merkez Anaokulu inşaatında ve yapımına başlanılan Rehberlik Araştırma Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu ve yapım süreci hakkında bilgi aldı.