BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nesrin KAKIRMAN, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Nesrin KAKIRMAN, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

    Annelerimiz sadece insanı dünyaya getiren bir varlık değil aynı zamanda toplumumuzun temelini oluşturan ailenin temel yapı taşıdır. Hiç kuşkusuz ki sağlam bireylerin, büyük milletlerin, sağlıklı ilişkilere sahip toplumların arkasında mutlaka güçlü bir annelik vardır.

 

    Dolayısıyla sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının da temel direğini oluşturmaktadır.

 

    Annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin vazifesi olmalıdır.

 

    Başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş anneler olmak üzere, yüreği sevgi dolu, geleceğimizin güvencesi, sabır, fedakârlık, hoşgörü, şefkat ve özveri timsali, toplumsal hayatımızın mimarı ve hayattaki ilk öğretmenimiz olan tüm annelerimizin anneler gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.