BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ NESRİN KAKIRMAN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI YAYIMLADI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ NESRİN KAKIRMAN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI YAYIMLADI.

     Sayın Bakanımızın tensipleriyle Burdur İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bizlere böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer'e öncelikle şükranlarımı arz ediyorum.

     Bölgenin önemli şehirlerinden biri olan, güller, göller, gönüller diyarı Burdur'umuzda İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim.

     Üzerimizdeki bu vazifenin hassasiyetinin ve bizlere yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek adına bütün gücümüzle mücadele ederek,  işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışacağımıza inanıyorum.

     Eğitimin çok yönlü bir süreç olduğu bakış açısıyla hareket ederek ve tüm paydaşlarımızla etkin bir iletişim içinde bulunarak, yeni bir heyecan ile hep birlikte el ele verip illimizi her alanda bir adım ileri götürmenin mücadelesini vereceğiz. Dolayısıyla çalışma arkadaşlarımızla; müdür yardımcılarımızla, ilçe milli eğitim müdürlerimizle, şube müdürlerimizle, okul müdürlerimizle ve en önemlisi öğretmenlerimizle birlikte, çocuklarımıza en güzel ve sağlıklı eğitim ortamlarını hazırlamanın gayreti içerisinde olacağız. 

     İlimizde bugüne kadar görev yapan İl Milli Eğitim Müdürlerimize yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, daha önceden var olan birikim ve başarıların daha da artarak devam edeceğinin bilinmesini istiyorum.

    Sayın Bakanımızın ve Sayın Valimizin önderliğinde, yönetici, öğretmen ve tüm mesai arkadaşlarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin, basınımızın ve tüm hemşehrilerimizin desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili öğrencilerimizin eğitime dair her adımın başarıya dönüşmesini temenni ediyorum.

     Bu güzel şehre atanmış olmamın, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerdeki en ücra köşeye kadar idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

     Saygı ve sevgilerimle.

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.