BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, Otizmli öğrencilerimizin velileri ile bir araya geldi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, Otizmli öğrencilerimizin velileri ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/06135943_EySBukKXEAQ4Gen.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emre ÇAY, Otizmli öğrencilerimizin velileri ile bir araya gelerek sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz " Otizm engel değil farklılıktır, zeka seviyeleri oldukça gelişmiş olan bu çocuklarımız mutlaka bir beceriye sahipler, bizler de bu öğrencilerimizin beceri ve yeteneklerini desteklemek için her zaman yanlarında olacağız " dedi.