BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUHAMMED ÖZDEMİRCİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUHAMMED ÖZDEMİRCİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI

Öğretmenlik mesleği, yarınları kendinden tükenerek büyütmektir. Koca bir neslin damarlarında yer alan umuda, sevgiye, saygıya ve insan olmaya dair alınan nefestir. Sadece vatan için, şartlar ne olursa olsun, mücadele etmektir. Zamansız ve mekansız hizmet vermektir. Ömür boyu öğrenci kalmak, öğretirken öğrenmektir.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimiz; 

Sizler; gücü nesillere nüfuz eden, meşalesi her karanlığın üstesinden gelen ümitsiniz.

 Sizler; vatan ve bayrak için destan yazan, tarihe inancı ve bilgisiyle yön veren nice sultanların, kahramanların mimarısınız.

Sizler; devletinin ve milletinin geleceği için fedakarca çalışmaktan ama en önemlisi, karanlığa mum misali ışık vermek için yanmaktan korkmazsınız.

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu ve Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, ahirete irtihal etmiş öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, emekli öğretmenlerimize huzur dolu bir yaşam diliyor, Türkiye'mizin yarınlarının mimarı kıymetli meslektaşlarımın, Öğretmenler Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

 

 

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.