BURDUR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammed ÖZDEMİRCİ ' nin Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammed ÖZDEMİRCİ ' nin Göreve Başlama Mesajı

25.08.2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Akdeniz Bölgemizin güzide ili Burdur'un kıymetli eğitimcileri ve sevgili öğrencilerimize hizmet etmekten büyük onur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Eğitim-öğretim, geleceği, bilginin ve insani değerlerin ışığında inşa eden en güçlü yapıdır. Bu nedenle sorumluluğu büyük, eğitime vakfedilen zaman kutsaldır. Eğitim için atılan her adım, yapılan her çalışma ve proje takdire şayandır. Çünkü eğitim-öğretim bilekten yüreğe taşınan güç ve sonuçları itibariyle sevgili öğrencilerimizin yüzünü güldüren, hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, büyük Türkiye'mizin gücüne güç katan başarılardır. 

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev yaptığım süre boyunca ortak bölgesel değerlere sahip olduğumuz Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yakın temas halindeydik. Bu yakınlığı şahsım adına büyük bir şans olarak görüyorum. Aynı kültürün evlatları olarak Teke Yöresinin karakteristik özelliklerine yön veren Burdur ilimizde, eğitime imza niteliğinde hizmetlerde bulunacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kıymetli eğitimcilerimizin heyecanına ortak olmak, ilimiz ve ülkemiz için Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi ve tüm paydaşlarımızla ekip ruhu içinde var gücümle çalışmaya hazırım. Bu görevde bana güvenen, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören başta Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar ilimize hizmet eden, eğitime gönül veren tüm meslektaşlarıma da canı gönülden teşekkür ediyorum. Ve tabi ki eğitim yolculuğumda her daim yanımda olan ailem ve yol arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç biliyorum.

Güçlü Türkiye'mize ve köklü kültürümüze güzel insanlar yetiştiren, tarihi dokusu ve zengin geçmişiyle kilit noktalardan biri olan şehrimiz Burdur'a atanmış olmamın; geleceğimizin güvencesi öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerimizde görev yapan idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız, kıymetli paydaşlarımız ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olması diliyor, saygılar sunuyorum.  

Şeker Evler Mahallesi Topraklık Caddesi No 6 15100 BURDUR - 02482331119 02482332289 02482331348 02482326293

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.